O Nas

NASZE PODSTAWOWE ZASADY - USŁUGI DLA PSÓW PRUSZKÓW



Pies-Klient nasz priorytet

W trakcie pielęgnacji Państwa Pociechy całą uwagę skupiamy na Piesku, który jest w danym czasie obsługiwany. Pies-Klient to priorytet, dlatego też z góry przepraszamy za ewentualne nieodbieranie telefonów. Podczas pielęgnacji psów ograniczamy rozmowy telefoniczne, preferujemy kontakt SMS. Zawsze odpisujemy lub oddzwaniamy pomiędzy przyjmowanymi Klientami. Wszystko po to, by nie rozpraszać psa w trakcie pielęgnacji i ograniczyć niepotrzebny stres.


Bezpieczeństwo sanitarne i eliminacja zakażeń międzygatunkowych



Używamy najwyższej klasy preparatów odkażających likwidujących w 30 sekund grzyby, bakterie, prątki, wirusy otoczkowe i rota a także profesjonalnych sterylizatorów UV. To powinno być standardem we wszystkich salonach. My poszliśmy jeszcze o krok dalej. Dedykujemy nasze usługi wyłącznie psom, nie przyjmujemy innych zwierząt: kotów, świnek morskich, królików również w trosce o bezpieczeństwo sanitarne. Eliminujemy możliwość przeniesienia patogenów niespecyficznych dla gatunku, a mogących stać się problemem zdrowotnym dla psów.
CZYSTY, PACHNĄCY, SZCZĘŚLIWY PUPIL  i  JEGO ZADOWOLONY PAN - OTO NASZE PRIORYTETY,  NASZA DEWIZA!:)  NASZYM CELEM - PAŃSTWA RADOŚĆ !!!